با حضور نمايندگان مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي  صورت گرفت  بررسي مشكلات آبرساني به محمدشهر كرج

مشكلات آبفاي محمدشهر كرج با حضور كوليوند و اكبريان نمايندگان مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي، رضايي فر مدير كل آبفای استان البرز، ايراني فرماندار كرج، مديران شهري، اعضاي شوراي اسلامي شهر محمدشهر و معتمدان محله‌هاي سيدآباد و عباس آباد مورد بررسي قرار گرفت. در ابتداي اين جلسه محمدي‌نژاد، رئيس شوراي اسلامي شهر محمدشهر با گراميداشت هفته دولت و ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: در گذشته آبرساني به محمدشهر به صورت محله‌اي و هيأت امنايي توسط مردم اداره مي‌شد كه اين امر به اداره آبفا واگذار شد اما پس از گذشت ‌سال ها، هنوز شاهد مشكلاتي در زمينه آبرساني در محله‌هاي سيدآباد و
عباس آباد هستيم. وي ادامه داد: در محله سيدآباد بحث‌هايي مبني بر اوقافي بودن محل و چاه آن مطرح است و در عباس آباد هم مردم بعضي اوقات شاهد قطع آب توسط آبفا هستند كه اين مشكل گاهي با وساطت نمايندگان و فرمانداري به صورت موقت برطرف شده اما هيچگاه به‌طور اساسي حل نشده است.
رئيس شوراي اسلامي محمدشهر، تپه قشلاق، طالقاني و چمران را از ديگر محله‌هايي عنوان كرد كه با مشكل تأمين آب آشاميدني روبه‌رو هستند.
در ادامه اين جلسه 2 معتمد به نمايندگي از مردم محله‌هاي سيدآباد و عباس آباد به بيان مشكلات آبرساني در اين محله‌ها پرداختند.
در پايان اين جلسه، با توجه به اختلاف ديدگاه میان معتمدان و آبفا، با وساطت نمايندگان مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار كرج و مساعدت فرمانداري در تخصيص اعتبار مقرر شد نسبت به واگذاري شبكه‌هاي آبرساني در 2 منطقه سيدآباد و عباس آباد به آبفا و ارائه انشعاب آب به مشتركان با مساعدت و همكاري ويژه توسط مجموعه آبفای استان البرز اقدام شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر