با حضور در راهپيمايى 22 بهمن ايران البرز سنگ تمام گذاشت

سیدرضا جمشیدی/
همانگونه که پیش بینی می شد مردم استان سرافراز البرز امسال در سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همراه با دیگر هموطنان مان در سراسر کشور در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب، در راهپیمایی 22 بهمن حضوری چشمگیر و دشمن شکن داشتند.
مجموعه دست اندرکاران روزنامه ایران در استان البرز نیز به تأسی از آحاد ملت و برای قدردانی و پاسداری از آر مان های بلند امت شهید پرور ایران اسلامی، از مدتی قبل در انجام وظیفه ذاتی و حرفه ای خود برای انعکاس این رویداد عظیم در تکاپو بودند. از این رو انتشار و توزیع ویژه نامه ایران البرز در 21 و 22بهمن امسال، ماحصل این تلاش جمعی است.
باید به نمایندگی از همه همکارانم در استان اذعان کنم که دیدن این ویژه نامه با تیتر بزرگ «35 سال ایستادگی» در دست شماری از راهپیمایان که برخی از آنها، آن را با دو دست بالا برده و به‌دیگران نشان می دادند، خستگی از جان و تن تک تک ما بیرون رفت و مزد و پاداشمان را از این مردم حق جو و قدرشناس
دریافت کردیم.
البته علاوه بر همراهی و همپایی با خیل مردم در مسیر راهپیمایی و تهیه عکس و خبر، با تلاش همکارانم موفق شدیم به عنوان تنها روزنامه البرز همزمان غرفه ای در مقابل تالار شهیدان نژادفلاح برپا کنیم و با توزیع ویژه نامه و دیگر محصولات فرهنگی ایران، دیدگاه‌ها و نظرات شماری از همشهریان را نیز تهیه و برای درج در مطبوعات منعکس کنیم.
اکنون سومین شماره از سری جدید ویژه نامه استان البرز پیش روی شماست، لازم است ضمن قدردانی از همه حمایت‌ها و تشویق های مسئولان و مدیران استان و بخصوص شما مردم شریف، با توکل به عنایت‌های الهی امیدواریم توانسته باشیم از شما به عنوان صاحبان اصلی نمره قبولی دریافت کنیم. ان‌شاءالله.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر