با حضور جمعی از مسئولان ارشد استان انجام شد بهره‌برداری از دومین کارخانه صنایع غذایی ۲۰۲ در البرز

دومین کارخانه صنایع غذایی با نشان تجاری ۲۰۲ با حضور جمعی از مسئولان ارشد و مدیران البرز، در بخش چهار باغ هشتگرد به بهره‌برداری رسید.
شرکت «صنایع غذایی پاک تلیسه» با نام تجاری ۲۰۲ فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ آغاز کرد و با توجه به بهره گیری از مدیریت کارآمد، استفاده از فناوری پیشرفته و مدرن‌ترین تجهیزات تولید، مواد اولیه مرغوب و به خصوص رعایت استانداردهای بین‌المللی، به برندی معتبر در زمینه تولید فرآورده‌های گوشتی تبدیل شده است. مدیرعامل دومین کارخانه صنایع غذایی ۲۰۲ گفت: این شرکت کارخانه جدید خود را در زمینی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع با هدف تأمین کیفیت و نوآوری هرچه بیشتر در تولید انواع محصولات پروتئینی در سال گذشته آغاز کرد و چند روز پیش شاهد آیین گشایش رسمی این کارخانه بودیم.
مهدی علیمردانی افزود: صنایع غذایی ۲۰۲ یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های فرآورده‌های گوشتی است که انواع محصولات برگرها، پیتزاهای آماده، پنیر پیتزا، سوسیس و کالباس، انواع غذاهای آماده، گوشت فرآوری شده کبابی و.. را تولید می‌کند.
وی یادآور شد: استفاده از مرغوب‌ترین و بهترین مواد اولیه و نیز مدرن‌ترین تجهیزات با آخرین فناوری روز دنیا، نیروی انسانی متخصص و مجرب و بیش از سه دهه تجربه در تولید و فرآوری گوشت و مواد پروتیینی، موجب شده، برند ۲۰۲ با استقبال چشمگیر مصرف‌کنندگان مواجه شود.
علیمردانی با اشاره به اینکه بهره‌برداری از دومین کارخانه صنایع غذایی ۲۰۲ زمینه ۲۵۰ فرصت شغلی مستقیم در استان را فراهم ساخته، گفت: این شرکت در گروه مواد پروتئینی و غذاهای نیمه آماده دارنده تندیس سیمین به عنوان برند محبوب مصرف‌کنندگان است و عنوان واحد نمونه تولیدی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در کارنامه خود دارد.
اولین کارخانه صنایع غذایی ۲۰۲ در سال ۱۳۵۸ یعنی حدود ۳۵ سال پیش در شهرک صنعتی رضوانیه کرج آغاز به کار کرد و اکنون دومین یا شعبه دوم این کارخانه فعالیت خود را از چند ماه پیش در بخش چهارباغ شروع کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار