دومين كارخانه صنايع غذايي با نشان تجاري 202 با حضور جمعي از مسئولان ارشد و مديران البرز، در بخش چهار باغ هشتگرد به بهره‌برداري رسيد.
شركت «صنايع غذايي پاك تليسه» با نام تجاري 202 فعاليت خود را از سال 1358 آغاز كرد و با توجه به بهره گيري از مديريت كارآمد، استفاده از فناوري پيشرفته و مدرن‌ترين تجهيزات توليد، مواد اوليه مرغوب و به خصوص رعايت استانداردهاي بين‌المللي، به برندي معتبر در زمينه توليد فرآورده‌هاي گوشتي تبديل شده است. مديرعامل دومين كارخانه صنايع غذايي 202 گفت: اين شركت كارخانه جديد خود را در زميني به وسعت 18 هزار متر مربع با هدف تأمين كيفيت و نوآوري هرچه بيشتر در توليد انواع محصولات پروتئيني در سال گذشته آغاز كرد و چند روز پيش شاهد آيين گشايش رسمي اين كارخانه بوديم.
مهدي عليمرداني افزود: صنايع غذايي 202 يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت‌هاي فرآورده‌هاي گوشتي است كه انواع محصولات برگرها، پيتزاهاي آماده، پنير پيتزا، سوسيس و كالباس، انواع غذاهاي آماده، گوشت فرآوري شده كبابي و.. را توليد مي‌كند.
وي يادآور شد: استفاده از مرغوب‌ترين و بهترين مواد اوليه و نيز مدرن‌ترين تجهيزات با آخرين فناوري روز دنيا، نيروي انساني متخصص و مجرب و بيش از سه دهه تجربه در توليد و فرآوري گوشت و مواد پروتييني، موجب شده، برند 202 با استقبال چشمگير مصرف‌كنندگان مواجه شود.
عليمرداني با اشاره به اينكه بهره‌برداري از دومين كارخانه صنايع غذايي 202 زمينه 250 فرصت شغلي مستقيم در استان را فراهم ساخته، گفت: اين شركت در گروه مواد پروتئيني و غذاهاي نيمه آماده دارنده تنديس سيمين به عنوان برند محبوب مصرف‌كنندگان است و عنوان واحد نمونه توليدي از سوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي را در كارنامه خود دارد.
اولين كارخانه صنايع غذايي 202 در سال 1358 يعني حدود 35 سال پيش در شهرك صنعتي رضوانيه كرج آغاز به كار كرد و اكنون دومين يا شعبه دوم اين كارخانه فعاليت خود را از چند ماه پيش در بخش چهارباغ شروع كرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر