آیین نکوداشت  ذاکرین  اهل بیت  در شرکت سایپا با حضور امام‌جمعه کرج برگزار شد

آیین نکوداشت یار نازنین در گروه خودروسازی سایپا، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهرستان کرج و جمعی از مدیران و پرسنل سایپا برگزار شد.
در این مراسم که گروه‌های مرجع سازمان از جمله روحانیون، واعظین، ذاکرین اهل بیت(ع)، شعرای آئینی و همکاران معتمد که در ماه محرم و صفر در تبیین و تبلیغ ارزش‌های سازمانی براساس فرهنگ اسلامی و اهل‌بیت‌(ع) تلاش کرده بودند، برپا شده بود، تقدیر به عمل آمد.
حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی همدانی در این مراسم، در سخنان خود با تاکید بر مسئولیت‌پذیری و نیت خالصانه در انجام وظایف محوله، گفت: وقتی انسان خود را در معرض انجام کاری قرار می‌دهد، باید مسئولیت‌پذیر باشد و متعهدانه در جهت رضای خداوند گام‌بردارد.
وی افزود: نظام عالم مهندسی شده است که همه چیز در آن قانونمند و هدفمند طراحی شده است. بر همین اساس تمام اعمال ما نیز به میزان حق سنجیده می‌شود و حق، آن چیزی است که دارای وزن و حقیقت باشد و تنها اعمالی که بر اساس نیات خالصانه و بصورت درست انجام شود، دارای وزن خواهد بود.
حجت الاسلام سید عبدالله جعفری، استاد دانشگاه و مشاور فرهنگی مدیر ارتباطات خودرو سازی سایپا نیز ضمن خیر مقدم به مدعوین به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد فرهنگی و مذهبی این شرکت پرداخت و اظهار داشت: گروه خودرو سازی سایپا اگر چه به عنوان تولیدکننده خودرو معرفی شده، اما گروه خودروسازی سایپا شرکتی است که 130 شرکت دیگر را تحت پوشش دارد که هر یک مشاورین فرهنگی، مدیریت ارتباطات، روابط عمومی قوی و انجمن‌های اسلامی دارند و ارزش‌های متعالی اسلامی را رواج می‌دهند.
حجت‌الاسلام جعفری در ادامه، توجه به کرامت انسانی را یکی از اهداف مهم در تقویت نیروی انسانی این شرکت برشمرد و تصریح کرد: خط‌مشی این شرکت بر ارج نهادن به ارزش‌های روحی و توجه به توانایی و ظرفیت‌های نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه این شرکت استوار است چراکه معتقدیم اگر نیروهای انسانی موفق به کسب فضایل اخلاقی و انسانی شوند، در تولید خودروی نمونه نیز پیشگام خواهند بود. در پایان نماینده ولی فقیه در استان البرز از خط تولید خودرو پراید در شرکت سایپا بازدید کرد و در ادامه موفقیت‌های به دست آمده در صنعت خودرو به آگاهی ایشان رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر