با اتمام بازبینی آثار ارسالی به جشنواره تئاتر استانی اعلام شد راهیابی ۹ اثر به چهارمین جشنواره تئاتر استانی البرز

با اتمام بررسی و بازبینی آثار ارائه شده به چهارمین جشنوراه تئاتر استان البرز ۹اثر به این جشنواره راه یافت.
به گزارش فارس، ابراهیم شریفی، معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اعلام این خبر در حاشیه نشست داوران بازبینی چهارمین جشنوراه تئاتر استان البرز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارتقای برنامه‌های فرهنگی و توجه به مقوله فرهنگ از مهمترین مسائلی است که متولیان امر فرهنگ در این استان به آن توجه ویژه و اساسی دارند.
وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده چهارمین جشنواره تئاتر استانی البرز از ۳تا ۷ شهریورماه امسال در البرز برگزار می‌شود.
معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با تأکید بر اینکه مرحله بازبینی هم اکنون به پایان رسیده است و ۹ اثر روی صحنه می‌رود، ادامه داد: نمایش من یک قهوه می‌خواهم به کارگردانی فرانک فروتن، سیارود به کارگردانی سینا شفیعی، دویدن روی میدان مین به کارگردانی حمید غلامی، هتل ایران به کارگردانی عباس طاهرخانی، مزادر به کارگردانی کوروش خزایی، گندم به کارگردانی علیرضا معروفی، نریمان به کارگردانی ندا قربانیان، بازی زندگی به کارگردانی احسان فلاحیان و آقای چخوف به کارگردانی سهیلا امیرحسینی و میلاد کیایی پس از بازبینی نهایی به عنوان آثار راه یافته به این جشنواره انتخاب شدند.
شریفی تصریح کرد: بازبینی و داوری آثار در این دوره از جشنواره را محمدحسین ناصربخت، محمدرضا الوند و محسن سراجی برعهده داشتند.
معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اظهار داشت: در چهارمین جشنواره تئاتر استان البرز آثار منتخب به نمایش درآمده و در نهایت آثار منتخب به مرحله منطقه‌ای راه پیدا می‌کنند.
این مقام مسئول در خصوص مزایای برگزاری چهارمین جشنواره تئاتر استانی البرز گفت: برگزاری این جشنواره فرصتی بسیار مناسب برای فعالان هنری در این استان است و می توانند با حضور در این جشنواره استعدادها و توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند.

این مطلب را به اشتراک بگذار