به گزارش روابط عمومي شركت پارس خودرو، خبرنگاران راديو و شبكه 5 فرانسه از خطوط رباتيك اين شركت در توليد خودروهاي مگان، پارس تندر، تندر90 و ساندرو(B90) بازديد كردند.
بنابراين گزارش، كريستين شسنات خبرنگار راديو فرانسه در اين بازديد گفت: باتوجه به تحريم صنعت خودروسازي ايران، شركت پارس خودرو از دانش فني و تكنولوژي خوبي برخوردار است به طوری که در اين بازديد شگفت زده شدم و تصور مي‌كنم بقیه صنايع ایران هم به همين شكل باشد.
وي با اشاره به توانايي‌هاي صنعت خودرو‌سازي در ايران افزود: توليد خودرو در ايران از كشوري مانند ايتاليا بيشتر است و اين نشان دهنده توسعه صنعت خودروسازي ايران است و با توجه به توان مديريتي كه داريد مي‌توانيد خودروهاي صدرصد ايراني را تولید کنید.
همچنين پاسكال بورگواكس خبرنگار تلويزيوني شبكه5 فرانسه در بازديد از خطوط توليد شركت پارس خودرو گفت: دانش فني، خلاقيت و قدرت شما در مقابل اين همه تحريم بي‌نظير است و بدون شك شركت پارس خودرو با داشتن تكنولوژي و دانش مديريتي، توانايي پاسخگويي به نياز‌ها را دارد.
وي با اشاره به وضع صنعت خودروسازي ايران افزود: كارآفرينان و شركت‌هاي بزرگ فرانسوي در گذشته و حال فرصت‌هاي زيادي را از دست داده اند كه با پخش اين گزارش از شبكه‌هاي تلويزيوني فرانسه به دوستي و فاداري ايران پي‌خواهند برد و اميدواريم هرچه زودتر موانع برطرف و همكاري ما با ايران بيش از قبل شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر