Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/com12313/public_html/wp-content/plugins/mobile-menu/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
بازدید خبرنگاران فرانسوی از شرکت پارس خودرو - شبکه پذیرش آگهی | شبکه پذیرش آگهی

بازدید خبرنگاران فرانسوی از شرکت پارس خودرو

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو، خبرنگاران رادیو و شبکه ۵ فرانسه از خطوط رباتیک این شرکت در تولید خودروهای مگان، پارس تندر، تندر۹۰ و ساندرو(B90) بازدید کردند.
بنابراین گزارش، کریستین شسنات خبرنگار رادیو فرانسه در این بازدید گفت: باتوجه به تحریم صنعت خودروسازی ایران، شرکت پارس خودرو از دانش فنی و تکنولوژی خوبی برخوردار است به طوری که در این بازدید شگفت زده شدم و تصور می‌کنم بقیه صنایع ایران هم به همین شکل باشد.
وی با اشاره به توانایی‌های صنعت خودرو‌سازی در ایران افزود: تولید خودرو در ایران از کشوری مانند ایتالیا بیشتر است و این نشان دهنده توسعه صنعت خودروسازی ایران است و با توجه به توان مدیریتی که دارید می‌توانید خودروهای صدرصد ایرانی را تولید کنید.
همچنین پاسکال بورگواکس خبرنگار تلویزیونی شبکه۵ فرانسه در بازدید از خطوط تولید شرکت پارس خودرو گفت: دانش فنی، خلاقیت و قدرت شما در مقابل این همه تحریم بی‌نظیر است و بدون شک شرکت پارس خودرو با داشتن تکنولوژی و دانش مدیریتی، توانایی پاسخگویی به نیاز‌ها را دارد.
وی با اشاره به وضع صنعت خودروسازی ایران افزود: کارآفرینان و شرکت‌های بزرگ فرانسوی در گذشته و حال فرصت‌های زیادی را از دست داده اند که با پخش این گزارش از شبکه‌های تلویزیونی فرانسه به دوستی و فاداری ایران پی‌خواهند برد و امیدواریم هرچه زودتر موانع برطرف و همکاری ما با ایران بیش از قبل شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
شبکه پذیرش آگهی