بازديد برخی مسئولان دادگستري البرز از نقاط حادثه خيز جاده چالوس

بازديد برخی مسئولان دادگستري البرز از نقاط حادثه خيز جاده چالوس

ایران واشقانی فراهانی/
محمدصادق مهدوي راد رئيس كل دادگستري استان البرز، رضا شاكرمي معاون قضايي دادگستري و علي فرهادي دادستان عمومي و انقلاب كرج از برخي نقاط حادثه‌خيز جاده چالوس بازديد كردند.
اين مسئولان به دعوت اداره كل راه و شهرسازي از نزديك با وضع جاده كرج – چالوس از جمله نقاطي كه در مواردي با رانش و ريزش سنگ از ارتفاعات به سمت اين جاده مواجه شده و موجب بروز حادثه مي‌شود و همچنين نقاط حادثه خيزي كه توسط اين اداره كل مورد بازسازي قرار گرفته، آشنا شدند.
رئيس كل دادگستري استان البرز در اين بازديد از مدير كل و ديگر كاركنان اداره كل راه و شهرسازي خواست كار براي مردم را در اولويت فعاليت‌هاي خود قرار دهند و آنچه در توان دارند براي خدمت به كار گيرند تا مردم حين سفر از زيبايي‌هاي اين جاده و طبيعت اطراف آن لذت ببرند.
محمدصادق مهدوی راد، اقدام‌هاي اداره كل راه و شهرسازي البرز در زمينه نصب علائم، روشنايي تونل ها، شانه‌سازي، خط‌كشي، لكه‌گيري و رفع نقاط حادثه خيز در راستای ايمني اين جاده و كاهش تصادف‌هاي رانندگي را قابل تقدير دانست.
رحمت‌پور، رئيس روبط عمومي اداره كل راه و شهرسازي البرز نيز در اين بازديد گفت: رئيس كل دادگستري و ديگر مسئولان قضايي استان البرز به دعوت مهندس نوروزي، مدير كل راه و شهرسازي از جاده چالوس بازديد كردند تا از نزديك با حوادث پيش‌بيني نشده در اين محور آشنا شوند.
به گفته وي، به علت موقعيت خاص جاده كرج – چالوس حوادث غيرمترقبه‌اي از جمله پرتاب سنگ از ارتفاعات در اين جاده رخ داده و در مواردي به مرگ و مير عبور‌كنندگان از اين محور منجر مي‌شود و اين مشكلي است كه اداره كل راه و شهرسازي البرز با آن دست به گريبان است و از نظر حقوقي دشواري‌هاي فراواني را براي اين اداره كل ايجاد مي‌كند.
رحمت‌پور تأكيد كرد: اميدواريم بازديد رئيس كل دادگستري و ديگر مسئولان قضايي استان از اين جاده و آشنايي آنان با مشكلات اين محور از نزديك بتواند تا حد زيادي به اينگونه مسائل پايان دهد.