باحضور مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بررسی راهکارهای خدمات الکترونیکی در شهرداری کرج

سلیمانی – ایران البرز
‌با حمایت شهردار کرج، زمینه‌های ارائه خدمات الکترونیکی در شهر کرج بزودی فراهم خواهد شد.
در نشست مشترک مدیران سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و شهردار کرج، پیش‌زمینه‌های لازم جهت ارائه خدمات الکترونیکی به‌طور گسترده در سطح شهر تشریح شد.
در این نشست که با حضور دکتر علی ترکاشوند شهردار کرج، دکتر بهروز آقامحمدی، معاون توسعه و برنامه ریزی، محمود دهقان مسئول حفاظت IT ستاد مرکز شهرداری کرج، دکتر مهرداد فیروزبخت مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مظاهر سعیدی قائم مقام و معاون فنی و اجرایی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و گروهی از کارشناسان IT برگزار شد، راهکارهای اجرایی کردن بسترهای خدمات الکترونیکی بررسی شد.
مهرداد فیروزبخت گفت: چشم‌اندازی که در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌منظور تحقق شهرداری الکترونیکی وجود دارد، راه‌اندازی دفاتر پیشخوان را به عنوان راهکاری برای کاهش مراجعه شهروندان به شهرداری مطرح می‌کند.
وی افزود: همچنین قرار دادن کیوسک‌ها برای ارائه سرویس‌های مختلف، خدمات اینترنتی و موبایلی به شهروندان از دیگر راهکارهایی است که به عنوان بسترهای خدمات الکترونیکی شناخته می‌شود.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در ادامه گفت: یکپارچگی سامانه‌ها و استفاده از معماری سرویس گرا نیز از دیگر پیش‌زمینه‌های ارائه خدمات الکترونیکی است.
فیروزبخت در خاتمه افزود: در این نشست، شهردار کرج با حمایت از طرح‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، خواستار ایجاد هر چه سریع‌تر پیش زمینه‌های لازم برای ارائه خدمات الکترونیکی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار