انتصاب مدیرکل جدید استاندارد استان البرز

با ابلاغی از سوی نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، مهندس فتانه شکراللهی به عنوان مدیرکل جدید استاندارد استان البرز
منصوب شد. وحید مرندی مقدم، معاون نظارت بر اجرای استاندارد، در این آیین با اشاره به شعار امسال و تأکید بر مدیریت جهادی گفت: بند ۲۴سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در واقع بندی است که بر پوشش استاندارد برای تمام محصولات از سوی مقام‌معظم رهبری تأکید شده و این نشان‌دهنده اهمیت استاندارد است.
وی تأکید کرد: توسعه پایدار تنها از مسیر استاندارد می‌‌گذرد و زندگی بدون استاندارد اگرچه غیرممکن نیست، اما پرهزینه خواهد بود و ما موظفیم پوشش استاندارد را به همه کالاها تسری دهیم.
آیین معرفی مهندس فتانه شکراللهی، با حضور معاون فنی و اجرایی و معاون برنامه‌ریزی استاندار البرز، رئیس خانه صنعت، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان البرز، معاون نظارت بر اجرای استاندارد و مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران و کارکنان اداره کل استاندارد استان البرز در کرج
برگزار شد. گفتنی ‌شکراللهی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی است و پیش از این سرپرست پژوهشکده غذایی و کشاورزی و مدیرکل دفتر تدوین استاندارد پژوهشگاه استاندارد بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار