با ابلاغي از سوي نيره پيروزبخت، رئيس سازمان ملي استاندارد ايران، مهندس فتانه شکراللهي به عنوان مديرکل جديد استاندارد استان البرز
منصوب شد. وحيد مرندي مقدم، معاون نظارت بر اجراي استاندارد، در اين آيين با اشاره به شعار امسال و تأکيد بر مديريت جهادي گفت: بند 24سياست‌هاي کلي اقتصاد مقاومتي در واقع بندي است که بر پوشش استاندارد براي تمام محصولات از سوي مقام‌معظم رهبري تأکيد شده و اين نشان‌دهنده اهميت استاندارد است.
وي تأکيد کرد: توسعه پايدار تنها از مسير استاندارد مي‌‌گذرد و زندگي بدون استاندارد اگرچه غيرممکن نیست، اما پرهزينه خواهد بود و ما موظفیم پوشش استاندارد را به همه کالاها تسري دهيم.
آيين معرفي مهندس فتانه شکراللهي، با حضور معاون فني و اجرايي و معاون برنامه‌ريزي استاندار البرز، رئيس خانه صنعت، رئيس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن استان البرز، معاون نظارت بر اجراي استاندارد و مديران کل سازمان ملي استاندارد ايران و کارکنان اداره کل استاندارد استان البرز در کرج
برگزار شد. گفتنی ‌شکراللهي داراي مدرک کارشناسی ارشد مهندسي کشاورزي و صنايع غذايي است و پيش از اين سرپرست پژوهشکده غذايي و کشاورزي و مديرکل دفتر تدوين استاندارد پژوهشگاه استاندارد بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر