نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: با توجه به موقعیت حساس کشور طی یک سال اخیر در سطح بین المللی، راهپیمایی امسال مردم ایران به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی حسینی همدانی در
خطبه های نماز جمعه این هفته کرج افزود: ملت بزرگ ایران با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت می کند که از گزینه های روی میز دشمنان هیچ هراسی ندارد و همچون گذشته حماسه می آفرینند.
وی با تاکید بر اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن همایش وحدت ملت ایران اسلامی در مقابل نظام استکبار است اظهارکرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید فارغ از سلیقه های سیاسی، همه جامعه، اقوام و افکار مختلف که به اصل اسلام، ایران و آرمان های انقلاب اعتقاد دارند، حضور گسترده داشته باشند.
خطیب جمعه کرج افزود: اقتدار نظام اسلامی در جامعه بین المللی و عزت و افتخار آن با نثار خون شهیدان بدست آمده و باید آن را حفظ کنیم و اگر امروز آزادانه صحبت می کنیم و در مقابل امریکا و هم پیمانانش می ایستیم حاصل خون همین شهیدان است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نعمتی است که از طرف خداوند به مردم ایران ارزانی شده و باید برای این نعمت همواره شاکر باشیم تأکید کرد: دشمنان در این مدت بسیار تلاش کردند که انقلاب اسلامی را به انحراف بکشند ولی تمام توطئه های آنان با رهنمودهای مقام عظمای ولایت و هوشیاری مردم نقش برآب شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر