اقدامات فرمانداری ساوجبلاغ در سال‌جاری

اقدامات فرمانداری ساوجبلاغ  در سال‌جاری

ملاقات عمومی و رسیدگی به مشکلات مردم و عمل به منویات مقام معظم رهبری در دولت تدبیر و امید از اقدامات فرمانداری در ۶ماه اخیر بوده است.
فرماندار ساوجبلاغ در جلسه شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ که با حضور استاندار البرز و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، گفت: بازدید از واحدهای صنعتی و پیگیری مشکلات در سطح ملی و استانی، دیدار با خانواده‌های شهدا، ملاقات با مسئولان استانی و کشوری، بازدید از شهر و روستا، برگزاری نشست با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، تشکیل ستاد خیران سلامت و ساخت مرکز دیالیز شهرستان از دیگر اقدامات صورت گرفته در این شهرستان به‌شمار می‌رود.
ابوالقاسم پالیزگیر یادآور شد: در هفته دولت امسال با مجموع ۶۰۴میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی، استانی و منابع داخلی، ۵۰ طرح عمرانی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید که ۵۶۰ میلیارد تومان آن به مسکن مهر شهر جدید هشتگرد و شهرک ابریشم اختصاص دارد.
وی با اشاره به افزایش اعتبارهای عمرانی در سال جاری گفت: در سال گذشته تنها ۲۲ درصد از اعتبار تخصیص داده شده تحقق یافت و امسال با توجه به مشکلاتی نظیر تکمیل مدارس و بهسازی راه هشتگرد به کرج، ساخت مسکن مهر و اقداماتی از این قبیل، اعتبار۲۷ میلیارد و ۸۰۰میلیون تومانی برای این شهرستان کافی نیست. فرماندار ساوجبلاغ ساخت ساختمان پزشکی قانونی و پایگاه فوریت‌های پزشکی، بهسازی معابر شهری و روستایی، بهره‌برداری از ۲ سالن ورزشی و گازرسانی به روستاها را از مهم‌ترین پروژه‌های انجام شده در هفته دولت دانست.

این مطلب را به اشتراک بگذار