اقدامات فرمانداری ساوجبلاغ  در سال‌جاری

ملاقات عمومي و رسيدگي به مشكلات مردم و عمل به منويات مقام معظم رهبري در دولت تدبير و اميد از اقدامات فرمانداري در 6ماه اخير بوده است.
فرماندار ساوجبلاغ در جلسه شوراي اداري شهرستان ساوجبلاغ كه با حضور استاندار البرز و مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان برگزار شد، گفت: بازديد از واحدهاي صنعتي و پيگيري مشكلات در سطح ملي و استاني، ديدار با خانواده‌هاي شهدا، ملاقات با مسئولان استاني و كشوري، بازديد از شهر و روستا، برگزاري نشست با سرمايه‌گذاران بخش خصوصي، تشكيل ستاد خيران سلامت و ساخت مركز دياليز شهرستان از ديگر اقدامات صورت گرفته در اين شهرستان به‌شمار مي‌رود.
ابوالقاسم پاليزگير يادآور شد: در هفته دولت امسال با مجموع 604ميليارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملي، استاني و منابع داخلي، 50 طرح عمراني در اين شهرستان به بهره‌برداري رسيد كه 560 ميليارد تومان آن به مسكن مهر شهر جديد هشتگرد و شهرك ابريشم اختصاص دارد.
وي با اشاره به افزايش اعتبارهاي عمراني در سال جاري گفت: در سال گذشته تنها 22 درصد از اعتبار تخصيص داده شده تحقق يافت و امسال با توجه به مشكلاتي نظير تكميل مدارس و بهسازي راه هشتگرد به كرج، ساخت مسكن مهر و اقداماتي از اين قبيل، اعتبار27 ميليارد و 800ميليون توماني براي اين شهرستان كافي نيست. فرماندار ساوجبلاغ ساخت ساختمان پزشكي قانوني و پايگاه فوريت‌هاي پزشكي، بهسازي معابر شهري و روستايي، بهره‌برداري از 2 سالن ورزشي و گازرساني به روستاها را از مهم‌ترین پروژه‌هاي انجام شده در هفته دولت دانست.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر