افتتاح نخستین پارک  در محله علي‌آباد نظرآباد

شهردار نظرآباد در درباره افتتاح بوستان فرهنگ اظهار داشت: يکي از نيازهاي اين شهرک، بوستان بود که به عنوان مکان تفریحی و گردشگری و محل استراحت عموم در نظرگرفته شد و نه تنها تأثير بسزايي بر آب و هواي شهرها مي‌گذارد بلکه نقش بسزايي در حفظ بهداشت محيط و سلامتي افراد دارد.
مدرس‌زاده تصريح کرد: متأسفانه شهرستان نظرآباد از وجود بوستان غني نبوده و از همين رو افزايش پارک‌ها در دستور کار قرار گرفته که تاکنون 3 پارک از ابتداي سال افتتاح شده است‌.
وی ادامه داد: بوستان هويزه درخردادماه و بوستان بصيرت در شهريورماه و امروز نيز بوستان فرهنگ به بهره‌برداري رسيد.
مدرس‌زاده گفت: در نظر است مراسم افتتاح بوستان بسيج به متراژ یک هکتار به مناسبت هفته گراميداشت بسيج ‌در شهرک الهيه ‌بزودي برگزار ‌‌شود. وي با اشاره به اينکه بوستان فرهنگ با هدف توسعه متوازن فضاي سبز شهري در يکي از مناطق محروم شهر با وسعت 6 هزار متر ساخته شده، اظهار داشت: اين بوستان با هدف استفاده مردم و ساماندهي اراضي اين منطقه با هزينه‌اي حدود 400 ميليون تومان ساخته شده است.
مدرس‌زاده اظهار داشت: تجهيز بوستان به سيستم روشنايي، وسایل بازي کودکان، زمين فوتبال، سرويس بهداشتي و… از جمله امکاناتي است که شهروندان ‌هنگام استفاده از فضاي سبز اين بوستان مي‌توانند از آنها بهره ببرند.
وی خاطرنشان کرد: حمايت‌هاي مردم در راه‌اندازي هرچه سريعتر اين بوستان بسيار تأثيرگذار بوده و اميدواریم ‌با نگهداري اين بوستان در زيبايي شهر و استفاده از اين مکان برای گذران اوقات فراغت سهيم باشند. مدرس‌زاده تأکيد کرد: وجود پارک‌ها در منطقه‌هاي مختلف شهر، زيبايي دو چنداني را فراهم آورده و بايد در حفظ و نگهداري آنها
کوشا باشيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر