افتتاح نخستین پارک در محله علی‌آباد نظرآباد

افتتاح نخستین پارک  در محله علی‌آباد نظرآباد

شهردار نظرآباد در درباره افتتاح بوستان فرهنگ اظهار داشت: یکی از نیازهای این شهرک، بوستان بود که به عنوان مکان تفریحی و گردشگری و محل استراحت عموم در نظرگرفته شد و نه تنها تأثیر بسزایی بر آب و هوای شهرها می‌گذارد بلکه نقش بسزایی در حفظ بهداشت محیط و سلامتی افراد دارد.
مدرس‌زاده تصریح کرد: متأسفانه شهرستان نظرآباد از وجود بوستان غنی نبوده و از همین رو افزایش پارک‌ها در دستور کار قرار گرفته که تاکنون ۳ پارک از ابتدای سال افتتاح شده است‌.
وی ادامه داد: بوستان هویزه درخردادماه و بوستان بصیرت در شهریورماه و امروز نیز بوستان فرهنگ به بهره‌برداری رسید.
مدرس‌زاده گفت: در نظر است مراسم افتتاح بوستان بسیج به متراژ یک هکتار به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج ‌در شهرک الهیه ‌بزودی برگزار ‌‌شود. وی با اشاره به اینکه بوستان فرهنگ با هدف توسعه متوازن فضای سبز شهری در یکی از مناطق محروم شهر با وسعت ۶ هزار متر ساخته شده، اظهار داشت: این بوستان با هدف استفاده مردم و ساماندهی اراضی این منطقه با هزینه‌ای حدود ۴۰۰ میلیون تومان ساخته شده است.
مدرس‌زاده اظهار داشت: تجهیز بوستان به سیستم روشنایی، وسایل بازی کودکان، زمین فوتبال، سرویس بهداشتی و… از جمله امکاناتی است که شهروندان ‌هنگام استفاده از فضای سبز این بوستان می‌توانند از آنها بهره ببرند.
وی خاطرنشان کرد: حمایت‌های مردم در راه‌اندازی هرچه سریعتر این بوستان بسیار تأثیرگذار بوده و امیدواریم ‌با نگهداری این بوستان در زیبایی شهر و استفاده از این مکان برای گذران اوقات فراغت سهیم باشند. مدرس‌زاده تأکید کرد: وجود پارک‌ها در منطقه‌های مختلف شهر، زیبایی دو چندانی را فراهم آورده و باید در حفظ و نگهداری آنها
کوشا باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذار