افتتاح ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) طالقان

سلیمانی- ایران البرز/
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز از بهره‌برداری ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان طالقان این استان با حضور حسین انواری، سرپرست کمیته امداد کشور خبرداد.
علی سالارکیا اظهار داشت: برای ساخت این ساختمان ۲ طبقه با زیربنای ۸۰۰متر مربع، بالغ بر ۵/۸ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی گفت: این پروژه در نیمه دوم سال ۹۱ آغاز شد و پس از ۱۸ ماه به بهره‌برداری رسید.
سالارکیا تصریح کرد: با بهره‌برداری از این ساختمان که با رعایت اصول فنی و مهندسی ساخته شده زمینه خدمت رسانی بهینه به محرومان بیش از پیش فراهم شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز ادامه داد: طبقه اول این ساختمان برای ارائه خدمات اداری و طبقه دوم آن به خدمات فرهنگی اختصاص یافته است.
سالارکیا افزود: زمین ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) طالقان توسط یکی از خیران به کمیته امداد اهدا شده است.
محسن خنجری، مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) طالقان نیز در این مراسم اظهار داشت: میزان سرانه پرداختی حامیان طرح اکرام ایتام این شهرستان ماهیانه حدود ۱۵ میلیون ریال به هر یتیم تحت حمایت است.
وی تصریح کرد: اکنون ۵۰۴ حامی، حمایت مادی و معنوی ۳۳ یتیم دختر و پسر را در طالقان بر عهده دارند و ماهیانه مبالغ قابل توجهی را به حساب ایتام واریز می‌کنند.
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) طالقان گفت: در این راستا و در طول سال گذشته حدود ۲ میلیارد ریال توسط حامیان به حساب ایتام طالقان واریز شده است. خنجری افزود: کمک به نیازمندان و محرومان به‌خصوص ایتام تحت حمایت از بزرگترین افتخارات کمیته امداد امام خمینی(ره) است.
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) طالقان یادآور شد: طرح اکرام ایتام یکی از طرح‌های مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) است که بر اساس آن حامیان و خیران سرپرستی یک یا چند یتیم تحت حمایت را برعهده می‌گیرند و ماهیانه مبلغی را به حساب آنها واریز می‌کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار