اگر شما هم کاربر فیس بوک باشید حتماً صفحاتی را در فیس بوک لایک زده اید و به مطالب آن ها علاقه مند هستید و تمایل دارید مطالب به اشتراک گذاشته شده توسط آن ها را ببینید اما در صفحه خبرخوان یا همان News Feed خود در فیس بوک به علت این که مطالب زیاد است نمی توانید به همه آن ها دسترسی داشته باشید. در این مطلب راه حل این مشکل یعنی اطلاع از تمامی مطالب به اشتراک گذاشته شده صفحات در فیس بوک توضیح داده می شود.

 

فیس بوک این مشکل را برای صفحات و گروه ها که آن ها را لایک زده اید و یا آن ها را دنبال می کنید حل کرده است. تنها کافی است که به صفحه مورد نظر خود در فیس بوک مراجعه کنید و ماوس را بر روی دکمه لایک که قبلا زده اید نگه دارید و از پنجره ظاهر شده اولین گزینه را که همان Get Notification است، کلیک کنید تا تمامی مطالبی را که در این صفحه به اشتراک گذاشته می شود، مانند تصویر زیر ببینید.

مشاهده Notification ها در فیس بوک

برای این که بتوانید از تمامی مطالب صفحه فیس بوک و یا صفحاتی که دوست دارید همه مطالب آن ها را ببینید مطلع شوید تنها کافی است مانند تصویر زیر عمل کنید:

کلیک بر روی دکمه Get Notification

لازم به ذکر است که هر گاه که نظر شما در این مورد عوض شد می توانید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید و تیک مربوط را بردارید. حتی در صورتی که کلاً هیچ مطلبی از صفحه مورد نظر را نمی خواهید دریافت کنید می توانید آن صفحه را Unlike کنید.

لینک منبع

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر