استاندار تأکید کرد‌ البرز، تشنه کارهای زیربنایی ‌

استاندار تأکید کرد‌  البرز، تشنه کارهای زیربنایی ‌

البرز تشنه کارهای زیربنایی است که از جمله آنها باز شدن گره ترافیکی استان است که در صورت رفع این مشکل باری از دوش پایتخت برداشته می شود.
استاندار البرز در دیدار با اعضای شورای شهر، شهردار و جمعی از معاونان شهرداری کرج‌‌، گفت: اهمیت کلانشهر کرج
به‌عنوان مرکز استان بر کسی پوشیده نیست و باید برای حل معضلاتی همچون ترافیک، بیکاری و‌… برنامه ریزی جامعی داشته باشیم.
سید حمید طهایی با اشاره به اینکه در
چهره‌های دوستان روحیه خدمتگزاری و دلسوزی قابل مشاهده است خاطرنشان کرد: به طور قطع مردم فهیم کرج قدر مسئولان دلسوز و زحمتکش خود را می‌دانند.
وی افزود: خدمت در ‌سنگرهای مدیریتی توفیق الهی است و مسئولیت‌ها تفاوتی با یکدیگر ندارند، بلکه امانتی الهی و باری سنگین بر دوش خادمان ملت هستند که باید با امانتداری، صداقت و دلسوزی به سلامت به منزل مقصود برسند.
وی تصریح کرد: تا لحظه‌ای که در جایگاه استاندار البرز در خدمت مردم باشم، بر مبنای قانون و مقررات و مبنا قرار دادن اصل وحدت و همدلی عمل خواهم کرد و تلاش دارم اهداف دولت تدبیر و امید به بهترین شکل اجرایی شود تا پاسخ مناسبی به اعتماد دولت داده شود.
طهایی ادامه داد: همه وظیفه داریم با حرکت در مسیر آرمان‌های امام و رهبری به آنچه تکلیف انقلابی ماست، عمل کنیم.
وی افزود: بنده دست تمام کسانی که برای یاری دولت، حل مشکلات و از میان برداشتن موانع پیش رو قدم برمی دارند را به گرمی می‌فشارم و باور دارم گذر از شرایط سخت کنونی بیش از هر چیز به وحدت، همدلی و تعامل نیاز دارد.
‌وی با تأکید بر اینکه بنده به دنبال کارهای زودبازده نبوده و نیستم، افزود: ‌سخت‌ترین کارها با وحدت و همدلی ممکن است، بنابراین باید با بهره‌برداری حداکثری از فرصت‌های موجود، خدمات رسانی به شهروندان را افزایش دهیم.
طهایی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان باید بر مبنای قانون و مقررات به وظایف ذاتی خود عمل کنند و با تقسیم کار مناسب و جلوگیری از موازی کاری ها، به ارتقای
بهره‌وری، اصلاح روش‌های غلط و بهره گیری از تکنولوژی‌های جدید همت گمارند.
وی با تاکید بر آمادگی برای همکاری با مدیریت شهری ابراز امیدواری کرد با همدلی و تعامل مجموعه مدیریت شهری و سایر دستگاه‌ها شاهد رشد و اعتلای البرز باشیم.
استاندار البرز جابه‌جایی‌های اخیر را موجب تقویت بنیان‌های خدمات‌رسانی در استان دانست و با مذموم دانستن پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای تصریح کرد: نباید اجازه دهیم حاشیه‌ها جو و فضای خدمت رسانی را در سیطره خود قرار دهد.
طهایی با اشاره به نقش شوراها و بهره گیری از خرد جمعی در تصمیمات این مهم را سرلوحه امور خود معرفی کرد و گفت: به حکم عقل و تدبیر، باور دارم بدون مشورت در کارها و تقویت دوستی‌ها و برادری‌ها نمی‌توان کارها را به سمت مطلوب پیش برد.
وی اظهار داشت: شوراهای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم و پل ارتباطی میان دولت و ملت قابل احترام هستند و همه مسئولان در سایه عمل به قانون و احترام به حقوق شهروندی باید زندگی آسوده تری برای مردم رقم بزنند.
استاندار البرز ضمن قدردانی از اقدامات شهرداری کرج در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، حمل و نقل عمومی، توسعه فضای سبز و ساخت پارک‌ها، توسعه فرهنگی، مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و… افزود: از کارهای عمرانی و آبادانی هر چه بیشتر مرکز استان قاطعانه حمایت می‌کنیم و این روند باید تا آخرین روز خدمت ادامه داشته باشد.
علی ترکاشوند، شهردار کرج نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی و ابراز رضایت از انتصاب سید حمید طهایی به عنوان استاندار جدید البرز اعلام آمادگی کرد که شهرداری کرج نیز به‌منظور تعامل هر بیشتر با مجموعه استانداری و تحقق اهداف عالی دولت تلاش خواهد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار