استاندار تأکید کرد‌  البرز، تشنه كارهاي زيربنايي ‌

البرز تشنه كارهاي زيربنايي است كه از جمله آنها باز شدن گره ترافيكي استان است كه در صورت رفع این مشکل باري از دوش پايتخت برداشته می شود.
استاندار البرز در ديدار با اعضاي شوراي شهر، شهردار و جمعي از معاونان شهرداري كرج‌‌، گفت: اهمیت کلانشهر کرج
به‌عنوان مرکز استان بر کسی پوشیده نیست و باید برای حل معضلاتی همچون ترافیک، بیکاری و‌… برنامه ریزی جامعی داشته باشیم.
سید حمید طهایی با اشاره به اینکه در
چهره‌هاي دوستان روحيه خدمتگزاري و دلسوزي قابل مشاهده است خاطرنشان کرد: به طور قطع مردم فهيم كرج قدر مسئولان دلسوز و زحمتكش خود را مي‌دانند.
وی افزود: خدمت در ‌سنگرهاي مديريتي توفيق الهي است و مسئوليت‌ها تفاوتي با يكديگر ندارند، بلكه امانتي الهي و باري سنگين بر دوش خادمان ملت هستند كه بايد با امانتداري، صداقت و دلسوزي به سلامت به منزل مقصود برسند.
وي تصريح كرد: تا لحظه‌اي كه در جايگاه استاندار البرز در خدمت مردم باشم، بر مبناي قانون و مقررات و مبنا قرار دادن اصل وحدت و همدلي عمل خواهم كرد و تلاش دارم اهداف دولت تدبير و اميد به بهترين شکل اجرايي شود تا پاسخ مناسبي به اعتماد دولت داده شود.
طهايي ادامه داد: همه وظيفه داريم با حركت در مسير آرمان‌هاي امام و رهبري به آنچه تكليف انقلابي ماست، عمل كنيم.
وي افزود: بنده دست تمام كساني كه براي ياري دولت، حل مشكلات و از ميان برداشتن موانع پيش رو قدم برمی دارند را به گرمي مي‌فشارم و باور دارم گذر از شرايط سخت كنوني بيش از هر چيز به وحدت، همدلي و تعامل نياز دارد.
‌وي با تأکید بر اینکه بنده به دنبال کارهای زودبازده نبوده و نیستم، افزود: ‌سخت‌ترين كارها با وحدت و همدلي ممكن است، بنابراين بايد با بهره‌برداري حداكثري از فرصت‌هاي موجود، خدمات رساني به شهروندان را افزايش دهيم.
طهايي تصريح كرد: دستگاه‌هاي اجرايي استان باید بر مبناي قانون و مقررات به وظايف ذاتي خود عمل كنند و با تقسيم كار مناسب و جلوگيري از موازي كاري ها، به ارتقاي
بهره‌وري، اصلاح روش‌هاي غلط و بهره گيري از تكنولوژي‌هاي جديد همت گمارند.
وي با تاكيد بر آمادگي براي همكاري با مديريت شهري ابراز اميدواري كرد با همدلي و تعامل مجموعه مديريت شهري و ساير دستگاه‌ها شاهد رشد و اعتلاي البرز باشيم.
استاندار البرز جابه‌جايي‌هاي اخير را موجب تقويت بنيان‌هاي خدمات‌رساني در استان دانست و با مذموم دانستن پرداختن به موضوعات حاشيه‌اي تصريح كرد: نبايد اجازه دهيم حاشيه‌ها جو و فضاي خدمت رساني را در سيطره خود قرار دهد.
طهايي با اشاره به نقش شوراها و بهره گيري از خرد جمعي در تصميمات اين مهم را سرلوحه امور خود معرفي كرد و گفت: به حكم عقل و تدبير، باور دارم بدون مشورت در كارها و تقويت دوستي‌ها و برادري‌ها نمي‌توان كارها را به سمت مطلوب پيش برد.
وي اظهار داشت: شوراهاي اسلامي به عنوان نمايندگان مردم و پل ارتباطي ميان دولت و ملت قابل احترام هستند و همه مسئولان در سايه عمل به قانون و احترام به حقوق شهروندي باید زندگي آسوده تري براي مردم رقم بزنند.
استاندار البرز ضمن قدرداني از اقدامات شهرداري كرج در حوزه‌هاي عمراني، خدمات شهري، حمل و نقل عمومي، توسعه فضاي سبز و ساخت پارك‌ها، توسعه فرهنگي، مقابله با ساخت و سازهاي غيرمجاز و… افزود: از کارهاي عمراني و آباداني هر چه بيشتر مركز استان قاطعانه حمايت مي‌كنيم و اين روند بايد تا آخرين روز خدمت ادامه داشته باشد.
علي تركاشوند، شهردار كرج نيز در اين ديدار ضمن خوشامدگويي و ابراز رضايت از انتصاب سيد حميد طهايي به عنوان استاندار جديد البرز اعلام آمادگي كرد كه شهرداري كرج نيز به‌منظور تعامل هر بيشتر با مجموعه استانداري و تحقق اهداف عالي دولت تلاش خواهد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر