استاندار البرز تأكيد كرد  تشديد نظارت  بر اصناف البرز

استاندار البرز بر تشديد نظارت بر عملكرد اصناف و تنظيم بازار با نزديك شدن به روزهاي پاياني سال در اين استان تأكيد كرد و گفت: با ايجاد شيوه‌هاي تشويقي و تنبيهي علاوه بر برخورد با متخلفان، صنوف برتر رتبه‌بندي و تشويق مي‌شوند.
سيدحميد طهايي افزود: بازرسي‌هاي مستمر از بازار موجب شناسايي و مبارزه با اخلالگران اقتصادي مي‌شود بنابراين برخوردهاي قهري با متخلفان لازم است و تعزيرات حكومتي ابزاري براي نظام اسلامي به‌منظور نظارت و كنترل هرچه بيشتر بر بازار محسوب مي‌شود.
وي، رتبه‌بندي اصناف براساس عملكرد آنها در استان را تكميل‌كننده روند نظارت بر صنوف دانست و اظهار داشت: حذف دست‌هاي پنهان در چرخه بازار كه مخل حركت‌هاي مثبت اقتصادي هستند موجب بهبود سطح معيشت مردم نيز
خواهد شد.
استاندار البرز با اشاره به اينكه آموزش صنوف نبايد مورد بي‌توجهي قرار گيرد بر تدوين برنامه‌اي جامع در اين زمينه تأكيد كرد.
از ابتداي سال جاري تا كنون 20‌هزار و 455 واحد صنفي متخلف در كرج شناسايي و 88 ميليارد و 500 ميليون تومان جريمه شده اند كه در مواردي به لغو پروانه واحد صنفي متخلف نيز منتهي شده است.
نانوايي‌هاي البرز با 2 هزار و 132 پرونده تخلف، در اين زمينه در استان ركورد‌دار هستند، استان البرز در شاخص بازرسي و نظارت، پس از استان يزد، در جايگاه دوم كشور قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر