از سوي شرکت «رهسازگستر مهر» صورت گرفت  درمان 35 بيمار کليوي به مناسبت سي وپنجمين سالگرد انقلاب

به رسم هر ساله باز هم خيران سلامت در البرز گردهم آمدند و در مراسمي با شکوه به همت رئيس انجمن حمايت از بيماران کليوي استان، اين بار چتر مهربانی را بر سر بیماران گستراندند.
خيرين البرز در آييني که با حضور برخي شخصيت‌هاي هنري و ورزشي کشور و خيران سلامت و اصحاب رسانه در کرج برگزار شد، 4ميليارد و يکصد ميليون ريال به بيماران کليوي کمک کردند.
رئيس انجمن حمايت از بيماران کليوي استان در اين مراسم از حمايت هاي خيرين و مردم از بيماران خاص قدرداني کرد و گفت: اکنون تعداد زيادي بيمار کليوي در این استان وجود دارد که نيازمند حمايت‌هاي مالي و معنوي مردم هستند.
وی افزود: در يک سال گذشته تعدادي از بيماران کليوي استان با حمايت خيرين پيوند کليه شدند و به زندگي عادي برگشتند.
در اين آيين نيز خانواده هاي تعدادي از افراد مرگ مغزي البرز که اعضاي بدن آنان به بيماران خاص هديه شده بود، حضور داشتند. شمار زيادي از چهره‌هاي ورزشي و هنري، استاد مشايخي و داريوش ارجمند هنرمندان سينما و تلويزيون، رضازاده، قهرمان وزنه برداري جهان، سيد جواد رضوي هنرمند سينما وتلويزيون، سيد رحمان نظام اسلامي مجري صدا وسيما ،خانواده مرحوم روح ا… داداشي جهان پهلوان ايران و شمار زيادي از خيرين البرز حضور داشتند.
مهندس جلالي مهر يکي از خيرين حاضر در جلسه بود که به رقم حجم بالاي فعاليت هاي اقتصادي وتجاري شرکت رهسازگسترمهر، همه ساله در ماه مبارک رمضان شاهد کمک هاي بيشماري توسط ايشان و حضور وي در مراسم خيريه هستيم.
در اين مراسم، وي هزينه درمان 35 نفر از بيماران دياليزي با ميانگين درمان 150 ميليون ريال براي هر بيمار را تقبل کردند.
این خیر گفت: امسال با ياري خداوند و در راستاي برنامه هاي شرکت تصميم گرفتيم به مناسبت سي‌وپنجمين سالگرد انقلاب اسلامي 35 نفر از بيماران بخش دياليز را در مراحل درمان همراهي کنیم، هزينه اي که براي هر نفر از اين عزيزان در نظر گرفتيم بالغ بر 150 ميليون ريال است.
مهندس جلالي مهر، اظهار داشت: در دين ما مسلمانان کمک به همنوع و انجام کارهاي خير براي رضايت خداوند سفارش شده است. کارهاي خيرخواهانه صالحات محسوب مي شوند و نبايد افراد جامعه نسبت به انجام کارهاي صالحه که غذاي روح هم هست بي تفاوت شوند.
بزرگترين تأثير کار خير سلامتي و آرامش است. من در زندگي اهداف بي‌شماري داشتم که با خدمت به همنوعانم به برخي از آنها رسيده ام و از زندگي ام راضي هستم. من شرکت در اينگونه مراسم را براي خودم به عنوان يك تجارت معنوي
حساب مي‌كنم.
ما براي اينكه بخواهيم فرهنگ مذهبي را جا بيندازيم بايد عمل ديني داشته باشيم كه به نظر من اين ماه بهترين زمان است و تا كسي وارد فعاليت‌هاي خير نشود نمي‌تواند لذت آن را درك كند. کمک به نيازمندان عشق من است و اين عشق وصف‌شدنی نیست. «انفاق پنجره‌كوچكي است كه انسان را وارد دنياي بزرگي مي‌كند» دنياي خيريه دنياي شيريني است، دنيايي كه انسان با لبخند كودكان جان مي‌گيرد و احساس مي کند که خدا هميشه
در کنار اوست.
من در اين مکتب قطره اي ناچيز در درياي بيکران الطاف الهي هستم و راه زيادي را با خير بودن فاصله دارم.
وي همچنين از خيرين درخواست کرد با کمک‌هاي خيرخواهانه، ضمن ياري انجمن حمايت از بيماران کليوي، شرايط بهتري براي سلامت بيماران دياليزي فراهم کنند.
از آرزوهاي قلبي اين خير نمونه کرجي اين است که تمام هموطنان البرزي لباني پر از خنده، دل هايي پر از احساس، قلب هايي پر از ايمان و چشماني پر از اميد داشته باشند.
جلالی مهر، درباره آيين گلريزان زندانيان که در تالار نژادفلاح برگزار شد، اظهارداشت: حرکت هاي مردمي هميشه اميدوار کننده بوده و برکات زيادي به دنبال داشته است. در ماه مبارک رمضان بار ديگر شاهد حمايت‌هاي مردم و خيرين از گرفتاران جامعه خواهيم بود. اميدواريم با مشارکت مردم و خيرين زمينه آزادي تمام زندانيان جرائم غيرعمد فراهم شود و آسيب هايي که متوجه اين افراد و خانواده آنان است نيز کاهش يابد.
وي ادامه داد: امسال به ياري پروردگار، توزيع 5هزار سبدغذايي را در ماه مبارک رمضان آغازکرديم که 900سبد را به خانواده زندانيان نيازمند اهدا خواهيم کرد و خدا را شاکريم که توفيق خدمت نصيب ما شد و به بهانه سی‌و‌پنجمين سالگرد انقلاب، عدد 35 را براي آزادي زندانيان، کمک به درمان 35بيمار دياليزي البرز و پرداخت کمک هزينه خريد 35 واحد مسکوني به معلولان بهزيستي را در برنامه هاي خود
قرارداده ايم.
همه ساله در ماه مبارک رمضان و به همت انجمن حمايت از بيماران کليوي استان، خيران در ضيافت افطار گردهم مي آيند و در راستای کمک به بيماران کليوي اقدام مي کنند و هزينه برگزاري همايش تجليل از خيران حامي بيماران کليوي البرز توسط اين خيران تأمين
شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر