با بهره‌برداري از ادامه بلوار كاميونداران به طول يك هزار و 500 متر در اين منطقه، بخش عمده‌اي از ترافيك جنوب كرج برطرف شد.
عباس كمالي روستا، مدير منطقه2 شهرداري كرج با اشاره به اينكه اين بلوار در مسير چند تقاطع قرار دارد، افزود: ترافيك سنگين در اين تقاطع‌ها مردم را كلافه كرده بود كه با ساخت اين بلوار مشكلات ترافيكي آن تا حد قابل قبولي كاهش يافت.
وي همچنين از آماده‌سازي بوستان 10 هزار مترمربعي بهارستان در منطقه 2 شهرداري كرج خبر داد و گفت: اين بوستان يكي از اقدام هاي بزرگ در اين منطقه است كه براي اجراي آن 50 ميليارد ريال هزينه شده است.
مدير منطقه2 شهرداري كرج با تأكيد براينكه خدمت رساني و ايجاد رفاه و آرامش براي شهروندان از اولويت‌هاي مهم منطقه2 شهرداري كرج است، يادآور شد: منطقه2 شهرداري كرج منطقه برخورداري محسوب نمي‌شود و بيش از نيمي از آن بافت فرسوده است و اين امر اجراي عمليات عمراني و از جمله توسعه فضاي سبز را با مشكلات زيادي مواجه مي‌كند.
كمالي روستا با تشكر از حمايت‌هاي همه جانبه مديريت شهري تأكيد كرد: اگر حمايت مسئولان اعم از اعضاي شوراي اسلامي و مديريت شهري نبود، واقعيت اين است كه بهره‌برداري از پروژه‌هاي بزرگ در منطقه2 شهرداري كرج ميسر نمي‌شد.
گفتنی است، مراسم بهره‌برداري از اين پروژه‌ها با حضور علي بخشي، ابوالحسني، وحيدي، حاج كاظم، شريفي و سعيدي سيرايي اعضاي شوراي شهر كرج، شهردار كرج، مدير روابط عمومي و بين الملل شهرداري، مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري، فرمانده پليس راهور، مديرعامل سازمان عمران نوسازي، معاون خدمات شهر شهرداري كرج، فرماندار فرديس و معاون فني عمراني شهرداري كرج برگزار و با استقبال پرشور صدها تن از شهروندان اين منطقه مواجه شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر