ادامه بلوار کامیونداران در کرج به بهره‌برداری رسید

با بهره‌برداری از ادامه بلوار کامیونداران به طول یک هزار و ۵۰۰ متر در این منطقه، بخش عمده‌ای از ترافیک جنوب کرج برطرف شد.
عباس کمالی روستا، مدیر منطقه۲ شهرداری کرج با اشاره به اینکه این بلوار در مسیر چند تقاطع قرار دارد، افزود: ترافیک سنگین در این تقاطع‌ها مردم را کلافه کرده بود که با ساخت این بلوار مشکلات ترافیکی آن تا حد قابل قبولی کاهش یافت.
وی همچنین از آماده‌سازی بوستان ۱۰ هزار مترمربعی بهارستان در منطقه ۲ شهرداری کرج خبر داد و گفت: این بوستان یکی از اقدام های بزرگ در این منطقه است که برای اجرای آن ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیر منطقه۲ شهرداری کرج با تأکید براینکه خدمت رسانی و ایجاد رفاه و آرامش برای شهروندان از اولویت‌های مهم منطقه۲ شهرداری کرج است، یادآور شد: منطقه۲ شهرداری کرج منطقه برخورداری محسوب نمی‌شود و بیش از نیمی از آن بافت فرسوده است و این امر اجرای عملیات عمرانی و از جمله توسعه فضای سبز را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند.
کمالی روستا با تشکر از حمایت‌های همه جانبه مدیریت شهری تأکید کرد: اگر حمایت مسئولان اعم از اعضای شورای اسلامی و مدیریت شهری نبود، واقعیت این است که بهره‌برداری از پروژه‌های بزرگ در منطقه۲ شهرداری کرج میسر نمی‌شد.
گفتنی است، مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ها با حضور علی بخشی، ابوالحسنی، وحیدی، حاج کاظم، شریفی و سعیدی سیرایی اعضای شورای شهر کرج، شهردار کرج، مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری، مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری، فرمانده پلیس راهور، مدیرعامل سازمان عمران نوسازی، معاون خدمات شهر شهرداری کرج، فرماندار فردیس و معاون فنی عمرانی شهرداری کرج برگزار و با استقبال پرشور صدها تن از شهروندان این منطقه مواجه شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار