آیا مشتری تبلیغات درست را باور می کند؟+ اینفوگرافیک

آیا مشتری تبلیغات درست را باور می کند؟+ اینفوگرافیک

روش های تبلیغات در سال های اخیر تغییرات چشمگیری داشته اند. دیگر یک شعار جذاب و تصاویر هیچان انگیز و برانگیزاننده کافی نیستند. از آنجایی که صنعت تبلیغات با سرعت نسبتاً زیادی در حال تغییر مسیر از تبلیغات چاپی به روش های آنلاین و دیجیتال می باشد، لذا شرکت ها و برندها باید بدانند که هر بخش از مشتریان و مخاطبان آنها پذیرای چه نوعی از تبلیغات هستند.

مسیر و آینده تبلیغات

تبلیغات درست یکی از چالش های عمده ای است که شرکت ها و برند ها با آن روبرو هستند. انتخاب یک روش تبلیغاتی نادرست ممکن است به شکست تجاری بزرگی منجر شود. بیرون آمدن از گرداب هزینه های سرسام آور تبلیغات می تواند بسیار سخت باشد. اما با انتخاب مسیر درست تبلیغات و انجام تحقیقات لازم در این زمینه ، می توان حاشیه امنیتی مطمئنی برای برند خود ایجاد کرد. بسیاری از برندهای معتبر، به کلی عرصه چاپ را رها کرده اند و به دنیای دیجیتال پا نهاده اند. اگر به یاد داشته باشید چند ماه پیش ، نشریه نیوزویک ، نسخه چاپی اش را برای همیشه تعطیل کرد و برای استفاده از مزیت های دنیای دیجیتال از جمله تبلیغات آنلاین، به طور کلی به صورت دیجیتال منتشر شد.

در این اینفوگراف که توسط Ambassador  طراحی و توسط الکتروبلاگ ترجمه و منتشر شده است، نشان داده می شود که چگونه روش عمومی تبلیغات در حال تغییر است و به برند ها کمک می کند تا بتوانند راه مناسب تبلیغات را برای خود انتخاب کنند. البته بدون شک این اینفوگرافیک کامل نیست و موضوعات بسیار بیشتر و گسترده تری را نیز می توان در این زمینه مورد بررسی قرار داد. نظر خود را درباره موضوع تبلیغات و این اینفوگرافیک با ما در میان بگذارید.

آیا مشتری تبلیغات درست را باور می کند؟

آیا مشتری تبلیغات را باور می کند؟+ اینفوگرافیک

 

لینک منبع

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار