آمار بيمه شدگان اصلی استان البرز به بيش از 402 هزار نفر افزايش يافته است.
مدير کل تأمين اجتماعي البرز با اعلام این خبر در گفت و گو با ايران بر تأمين اجتماعي به عنوان پشتوانه نيروهاي مولد و سازنده جامعه و مظهر امنيت، رفاه و تحقق عدالت اجتماعي تأکید کرد و افزود: توسعه پايدار با تأمين اجتماعي معنا می‌شود.
مرتضي سلامي گفت: هم اکنون تأمين اجتماعي البرز به 120 هزار نفر، مستمري پرداخت می‌کند که با احتساب افراد تحت تکفل، بيش از 230 هزار نفر در اين استان را شامل می‌شود.
وی با اشاره به عملکرد تأمين اجتماعي در سال گذشته و 3 ماه امسال اظهار داشت: در سال 92 حدود يک هزارو 30 ميليارد تومان و در 3 ماه امسال 307 ميليارد تومان توسط شعب تأمين اجتماعي به مستمري‌بگيران استان پرداخت شده است که در مقايسه با ساير استان‌های کشور، جايگاه نخست را در پرداخت و ميزان مستمري دارد.
سلامي با اشاره به هفته تأمين اجتماعي و تبريک اين ايام به شرکاي اجتماعي و همکاران سازمان تصریح کرد: هفته تأمين اجتماعي متعلق به جامعه بزرگ بيمه شدگان، کارفرمايان، مستمري بگيران و همکاران واحدهاي بيمه‌اي و درماني سازمان است و ياد آور تلاش گسترده، ايثارگونه و صادقانه تمامی همکاران سازمان براي ارائه خدمات کوتاه و بلندمدت به افراد زیرپوشش است.
وي افزود: در هفته تأمين اجتماعي اداره کل استان البرز با کسب مجوز ايجاد شعبه 4 کرج، افتتاح کارگزاري هشتگرد و توسعه کمي و کيفي ساير واحدها، به دنبال تقويت و افزايش توان اجرايي و عملياتي خود براي افزايش رضايتمندي جامعه زیرپوشش است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر