آقامحمدی مدیرعامل شرکت پارس خودرو: تولید ۲ خودرو جدید در شرکت پارس خودرو آغاز شد

آقامحمدی مدیرعامل شرکت پارس خودرو:  تولید ۲ خودرو جدید در شرکت پارس خودرو آغاز شد

مدیرعامل شرکت پارس خودرو از تولید ۲خودرو جدید در شرکت پارس خودرو
خبر داد.
آیین آغاز تولید ۲ خودرو جدید H320 وH330 از محصولات شرکت پارس خودرو، با حضور مهندس مدنی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، مهندس آقا محمدی قائم‌مقام مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا و مدیر عامل شرکت پارس خودرو، دکتر بناب قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودرو‌سازی سایپا، جمعی از مدیران عامل شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا، مدیران و معاونان شرکت‌های گروه، مدیران فروش، نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش برگزار شد.
در این آیین، ناصر آقامحمدی مدیرعامل شرکت پارس خودرو ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت: شرایط سختی در ۳ سال گذشته بر صنعت خودرو حاکم بود و از سال ۹۰ به بعد صنعت خودروی ایران به دلایل مختلف از جمله تحریم‌ها شرایط سختی را تجربه کرد.
وی افزود: در این بین شرکت خودروسازی پارس خودرو که در سبد محصولاتش برندهای معروف و با کیفیتی مثل نیسان و رنو را داشت، بیش از دیگر شرکت‌ها بار شرایط تحریم را به دوش کشید و همکاری نکردن برندهای معروف و مشکل در تأمین قطعات باعث شد در تحویل خودروهای مختلف با مشکل
رو به رو شویم.
آقامحمدی تأکید کرد: اما خوشبختانه با صبر و حوصله‌ای که نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش در برخورد با مشتریان داشتند و همکاری بسیار خوبی که در این زمینه انجام دادند، توانستیم تا اندازه زیادی از این شرایط دشوار عبور کنیم.
وی اضافه کرد: در دوران تحریم با همکاری و تدبیر مدیران گروه خودروسازی سایپا، سعی کردیم تحریم‌ها و تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کنیم، به‌طور مثال بعد از اینکه نیسان از تأمین قطعات خودروهای شاسی بلندش در ایران سرباز زد، پارس خودرو سراغ شرکت‌های خودرو ساز دیگر رفت و توانست امتیاز تولید نیسان پیکاپ را با نام ریچ در اختیار گیرد و به این ترتیب توانستیم دوباره تولید خودروی دو دیفرانسیل را از سر بگیریم و این بخش از بازار را به خوبی تغذیه کنیم.
مدیرعامل شرکت پارس خودرو ادامه داد: خوشبختانه توانستیم با آوردن رنو کولئوس دوباره به بازار شاسی بلندهای لوکس هم برگردیم و این خودرو امروز جایش را در بین مردم به عنوان یک خودروی با کیفیت باز کرده است و از اوایل سال آینده نیز خودرو ساندرو(B90) را به بازار عرضه خواهیم کرد و این خودرو با توجه به تنوعی که در آپشن دارد و عمده قطعات آن داخلی است قطعا با استقبال خوبی از سوی مردم روبه رو خواهد شد.
وی در مورد برند شرکت برلیانس هم گفت: مشتریان پارس خودرو انتظار کیفیت بالایی از پارس خودرو دارند و دغدغه ما هم برای انتخاب شرکای خوب و متفاوت بر همین اساس بود، بنابراین پس از بررسی‌های فراوان، پارس خودرو به سراغ شرکت برلیانس رفت زیرا این شرکت جزو ۵ خودروساز برتر چین است و البته شریک تجاری کمپانی BMW است و چند محصول از این کمپانی در خطوط تولید این شرکت مونتاژ می‌شود.
آقامحمدی تصریح کرد: آنچه باعث تفاوت پارس خودرو با سایر شرکت‌های خودروساز می‌شود، شبکه گسترده خدمات پس از فروش است. قطعاً وقتی محصولی با برند پارس خودرو راهی بازار می‌شود، مردم انتظار دارند خدمات مناسبی هم دریافت کنند، خوشبختانه در این راه هم پارس خودرو گام‌های مؤثر‌تری نسبت به گذشته برداشته است.
وی گفت: همیشه بخش عمده‌ای از تولیدات شرکت پارس خودرو به پراید اختصاص داشته است. اما در آینده قصد داریم تیراژ این محصول را کاهش دهیم و محصولات جدید را جایگزین این خودرو کنیم. ان‌شاءا… وقتی در اردیبهشت ماه سال آینده برلیانس را راهی بازار کردیم، قصد داریم رنو ساندرو را نیز به سبد محصولاتمان اضافه کنیم و در سال آینده قطعاً رشد تولید را با عدد قابل توجهی تجربه خواهیم کرد. در ۸ ماهه امسال با تلاش همه کارکنان شرکت پارس خودرو توانستیم رکورد کل سال گذشته را بشکنیم و امیدواریم با عرضه محصولات جدید و تنوع در سبد محصولاتمان بتوانیم رضایت خاطر مشتریانمان را همچون گذشته
به دست آوریم.

این مطلب را به اشتراک بگذار