آقامحمدي مديرعامل شركت پارس خودرو:  توليد 2 خودرو جديد در شركت پارس خودرو آغاز شد

مدیرعامل شرکت پارس خودرو از تولید 2خودرو جدید در شرکت پارس خودرو
خبر داد.
آيين آغاز توليد 2 خودرو جديد H320 وH330 از محصولات شركت پارس خودرو، با حضور مهندس مدني مدير عامل گروه خودروسازي سايپا، مهندس آقا محمدي قائم‌مقام مدير عامل گروه خودروسازي سايپا و مدير عامل شركت پارس خودرو، دكتر بناب قائم‌مقام مديرعامل گروه خودرو‌سازي سايپا، جمعي از مديران عامل شركت‌هاي گروه خودروسازي سايپا، مديران و معاونان شركت‌هاي گروه، مديران فروش، نمايندگي‌هاي فروش و خدمات پس از فروش برگزار شد.
در اين آيين، ناصر آقامحمدي مديرعامل شركت پارس خودرو ضمن خير مقدم به ميهمانان گفت: شرايط سختي در 3 سال گذشته بر صنعت خودرو حاكم بود و از سال 90 به بعد صنعت خودروي ايران به دلايل مختلف از جمله تحريم‌ها شرايط سختي را تجربه كرد.
وي افزود: در اين بين شركت خودروسازي پارس خودرو كه در سبد محصولاتش برندهاي معروف و با كيفيتي مثل نيسان و رنو را داشت، بيش از ديگر شركت‌ها بار شرايط تحريم را به دوش كشيد و همكاري نکردن برندهاي معروف و مشكل در تأمين قطعات باعث شد در تحويل خودروهاي مختلف با مشكل
رو به رو شويم.
آقامحمدي تأكيد كرد: اما خوشبختانه با صبر و حوصله‌اي كه نمايندگي‌هاي فروش و خدمات پس از فروش در برخورد با مشتريان داشتند و همكاري بسيار خوبي كه در اين زمينه انجام دادند، توانستيم تا اندازه زيادي از اين شرايط دشوار عبور كنيم.
وی اضافه كرد: در دوران تحريم با همكاري و تدبير مديران گروه خودروسازي سايپا، سعي كرديم تحريم‌ها و تهديد‌ها را به فرصت تبديل كنيم، به‌طور مثال بعد از اينكه نيسان از تأمين قطعات خودروهاي شاسي بلندش در ايران سرباز زد، پارس خودرو سراغ شركت‌هاي خودرو ساز ديگر رفت و توانست امتياز توليد نيسان پيكاپ را با نام ريچ در اختيار گيرد و به اين ترتيب توانستيم دوباره توليد خودروي دو ديفرانسيل را از سر بگيريم و اين بخش از بازار را به خوبي تغذيه كنيم.
مديرعامل شركت پارس خودرو ادامه داد: خوشبختانه توانستيم با آوردن رنو كولئوس دوباره به بازار شاسي بلندهاي لوكس هم برگرديم و اين خودرو امروز جايش را در بين مردم به عنوان يك خودروي با كيفيت باز كرده است و از اوايل سال آينده نيز خودرو ساندرو(B90) را به بازار عرضه خواهيم كرد و اين خودرو با توجه به تنوعي كه در آپشن دارد و عمده قطعات آن داخلي است قطعا با استقبال خوبي از سوي مردم روبه رو خواهد شد.
وی در مورد برند شركت برليانس هم گفت: مشتريان پارس خودرو انتظار كيفيت بالايي از پارس خودرو دارند و دغدغه ما هم براي انتخاب شركاي خوب و متفاوت بر همين اساس بود، بنابراين پس از بررسي‌هاي فراوان، پارس خودرو به سراغ شركت برليانس رفت زيرا اين شركت جزو 5 خودروساز برتر چين است و البته شريك تجاري كمپاني BMW است و چند محصول از اين كمپاني در خطوط توليد اين شركت مونتاژ مي‌شود.
آقامحمدي تصريح كرد: آنچه باعث تفاوت پارس خودرو با ساير شركت‌هاي خودروساز مي‌شود، شبكه گسترده خدمات پس از فروش است. قطعاً وقتي محصولي با برند پارس خودرو راهي بازار مي‌شود، مردم انتظار دارند خدمات مناسبي هم دريافت كنند، خوشبختانه در اين راه هم پارس خودرو گام‌هاي مؤثر‌تري نسبت به گذشته برداشته است.
وی گفت: هميشه بخش عمده‌اي از توليدات شركت پارس خودرو به پرايد اختصاص داشته است. اما در آينده قصد داريم تيراژ اين محصول را كاهش دهيم و محصولات جديد را جايگزين اين خودرو كنيم. ان‌شاءا… وقتي در ارديبهشت ماه سال آينده برليانس را راهي بازار كرديم، قصد داريم رنو ساندرو را نيز به سبد محصولاتمان اضافه كنيم و در سال آينده قطعاً رشد توليد را با عدد قابل توجهي تجربه خواهيم كرد. در 8 ماهه امسال با تلاش همه كاركنان شركت پارس خودرو توانستيم ركورد كل سال گذشته را بشكنيم و اميدواريم با عرضه محصولات جديد و تنوع در سبد محصولاتمان بتوانيم رضايت خاطر مشتريانمان را همچون گذشته
به دست آوريم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر