سنجش سلامت و آمادگي تحصيلي كودكان از بدو ورود به مقطع ابتدايي آموزش و پرورش ناحيه 3 كرج، از اول خرداد ماه در 4 پايگاه سنجش و سلامت آغاز شده است.
خانواده‌هاي داراي فرزند نيمه دوم سال 1386 و نيمه اول 87 مي‌توانند با مراجعه به پايگاه‌هاي سنجش سلامت و آمادگي تحصيلي از تندرستي و سلامت فرزندان خود در زمينه‌هاي بينايي، شنوايي، قد و وزن، دهان و دندان، آمادگي تحصيلي، اختلال رفتاري و گفتاري اطلاع يابند.
در اين طرح، 2 پايگاه سنجش آسيه و شهيد نامجو در شهر كرج، پايگاه شهيد گروسي در ماهدشت و پايگاه مهر البرز در محمدشهر از اول خرداد به مدت 4 ماه به كودكان و نونهالان خدمات سلامتي و تحصيلي
ارائه خواهند داد.
اين طرح با همكاري آموزش و پرورش ناحيه 3 كرج و اداره بهداشت، درمان و آموزش پزشكي شهرستان كرج به دلیل شناسايي تفاوت‌هاي فردي، شناخت بموقع مشكلات و محدوديت‌هاي جسمي در 4پايگاه در اين ناحيه به اجرا درآمده است.
پيش‌بيني مي‌شود با افزايش 5درصدي، 8 هزار و 603 نوآموز امسال در اين پايگاه‌ها مورد سنجش قرار گيرند. گفتني است، در سال تحصيلي قبل، 8 هزار و 66 نفر از دانش‌آموزان پايه اول ابتدايي در بخش سلامتي و تندرستي مورد سنجش قرار گرفته بودند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر