چاپ آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار ۴۴۱۹۵۰۰۰-۰۲۱

روزنامه اعتماد ،روزنامه خبری ـ تحلیلی صبح ایران

روزنامه اعتماد ،روزنامه خبری ـ تحلیلی صبح ایران

روزنامه اعتماد ، روزنامه خبری ـ تحلیلی صبح است که از خرداد سال ۱۳۸۱ در تهران منتشر می‌شود. مدیرمسئول این روزنامه الیاس حضرتی از اعضای حزب اعتماد ملی، از فرماندهان جنگ ایران و عراق و نماینده پیشین رشت و تهران در مجلس است. این روزنامه با ۱۶ صفحه به قیمت ۲۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایه عملکردشان در دی ۱۳۹۶ توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعتماد در گروه ب قرار داشت. عناوین صفحات آن سیاست، اقتصاد، احزاب، زنان، موسیقی، دیپلماسی، جهان، هنر، ادبیات، جامعه، حادثه و ورزش می باشد. این روزنامه به صورت رنگی منتشر می شود.

تعرفه درج آگهی در روزنامه اعتماد در سایت شبکه پذیرش آگهی بارگذاری شده است. جهت سفارش چاپ آگهی دراین روزنامه: تعرفه درج آگهی در این روزنامه را از سایت شبکه پذیرش آگهی دانلود کنید. در قسمت تعرفه روزنامه های سراسری صفحه مورد نظر خود را انتخاب کنید. نسبت به سفارش چاپ آگهی دراین روزنامه اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش خود در این سایت کارشناسان شبکه پذیرش آگهی جهت هماهنگی آگهی تبلیغاتی و یا خدماتی و یا غیره شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل می نمایند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
Code Center